Divadlo Boleradice

Jsme jediné kamenné divadlo v našem regionu s pravidelným provozem. Tradice více než stodvaceti let, k níž se hrdě hlásíme, nás zavazuje dělat divadlo s láskou a na úrovni.

Existence Divadla Boleradice, které má ve své správě Divadelní spolek bratří Mrštíků Boleradice, je postavena na dobrovolnosti a ochotě našich členů. Každým rokem připravujeme nejméně jednu premiéru. Už od začátku roku soubor několikrát týdně zkouší a připravuje operetku Na tý louce zelený. Složil ji Jára Beneš a řadí se mezi jeho nejslavnější. Děj přivede diváka na panství Aleny Skalické, která se po studiích vrací domů, potýká se s nedůvěrou, nepochopením, zmateností i láskou. S tím se potýkáme všichni, a proto se nás to všech týká a všichni se můžeme něco krásného a dobrého naučit, a to právě od postav této operety!

Nechtěli bychom výpravu nijak odbýt a ošidit, což ovšem představuje nemalé finanční břemeno. Ne že bychom snad chtěli předstihnout Broadway nebo Paříž, ale byli bychom rádi, aby to bylo slavnostní a velkolepé, a to nejen po stránce hereckých a pěveckých výkonů.

Obracíme se tedy na Vás s prosbou o poskytnutí finančního daru, který v souhrnu s ostatními přispěvateli umožní realizovat v květnu premiéru této operety v Divadle Boleradice.

Odkaz na sbírku je na našich stránkách www.boleradice-divadlo.cz nebo přímo https://www.darujme.cz/projekt/1207571