Výluky od 26.7. do 31.8.2019

Podrobnosti - naleznete v sekci jízdní řády

Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o., informuje, že od 26.7. do 31.8. 2019 proběhne nepřetržitá výluka v úseku Brno-Chrlice – Sokolnice-Telnice – Křenovice horní n. na trati č. 300 Brno - Přerov.
Dopravce České dráhy, a.s. proto v době výluky nahradí vlaky náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

Autobusy náhradní dopravy budou jezdit dle výlukového jízdního řádu obousměrně po dvou odlišných linkách:
 Linka A: Brno hl. n., stanoviště Uhelná – Sokolnice-Telnice – Křenovice horní nádraží (-Vyškov) a zpět. Linka A je vedena mimo Brno-Chrlice!
 Linka B: Brno-Chrlice – Sokolnice-Telnice a zpět. Linka B je obousměrným přípojem ke spojům linky A.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy linky
A: Brno hlavní nádraží - na ulici Uhelná, parkoviště u OD Tesco u výjezdu na ulici Úzká; Sokolnice-Telnice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK „Sokolnice, žel. st.“; Újezd u Brna - na ulici Nádražní na zastávce autobusů IDS JMK „Újezd, Revoluční“; Hostěrádky-Rešov - v obci na zastávce autobusů IDS JMK „Hostěrádky-Rešov“; Zbýšov - v obci na zastávce autobusů IDS JMK „Zbýšov“; Křenovice horní nádraží - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK „Křenovice hor. žel. st.“; Rousínov - na ulici Rudé armády na zastávce autobusů IDS JMK „Rousínov rozc.k žel.st. 0.1“; Luleč - v obci na zastávce autobusů IDS JMK „Luleč rozc.k žel.st. 0.2“; Vyškov na Moravě - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK „Vyškov na Moravě žel. st.“;

B: Brno-Chrlice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK „Chrlice nádraží“; Sokolnice-Telnice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK „Sokolnice, žel. st.“; Doplňující opatření k náhradní autobusové dopravě:  Autobusové linky IDS JMK č. 610, 611, 612 budou po dobu výluky současně vedeny ze ŽST Sokolnice-Telnice až do Brna hl. n. a opačně. Pro tyto linky platí jejich jízdní řád.

 Autobusové linky IDS JMK č. 509 a č. E63 budou po dobu výluky současně vedeny ze ŽST Brno-Chrlice do Brna hl. n. a opačně. Pro tyto linky platí rovněž její jízdní řád.